FURNITURE / Tables / Table 6481342

nr 648 1342

TABLE

19th century, length: 97, width: 78, height: 70, wear, damages.

1800-tal, längd: 97, djup: 78, höjd: 70

Condition: slitage, skador

100

SEK 700

Monday July 19 2010
at 17:39:20